İletişim

Nurdan Gıda, 80’li yıllardan beri Türkiye’nin önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yapan Altay Gıda Grubu’nun şirketleri arasında yer almaktadır. Grup, sahip olduğu iş disiplini ile edindiği tecrübe ve marka değerini üretim alanına da aktarıp 2007 yılında Malkara-Tekirdağ’da kuruyemiş imalatı yapmaya başlamıştır. 2011 yılında yeni bir yatırım kararı alınarak 2012 yılının başında 4500m2lik modern üretim tesislerine taşınmıştır.

Birinci sınıf ürünlerimiz her yıl hasat döneminde yurdumuzda yetiştirildikleri bölgelerdeki tarlalardan özenle seçilip ISO22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanarak son teknoloji makinelerimizde el değmeden kavrulup paketlenmekte ve beğeninize sunulmaktadır.

Şu an Marmara Bölgesi olarak belirlenen pazarda kararlı ve sağlam adımlarla ilerlemekte, müşteri beklentilerine cevap vermeye çalışarak yeni pazarlarda yer almayı hedeflemektedir.

Ürünlerimiz kendi grubumuzdaki Ay Gıda pazarlama şirketi tarafından her gün genişleyen araç filomuz ile Tekirdağ-Edirne-Kırklareli-Çanakkale il ve ilçelerinin dahil olduğu bölgede pazarlanmaktadır. Bunun yanı sıra ihracat şirketimiz Yıldız İtriyat İthalat-İhracat tarafından da Yunanistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya, Arnavutluk, İsviçre, Rusya, ve Libya’ya ihracat yapılmakta olup çeşitli ülkeler için de görüşmeler sürmektedir.

                               

Altay Group: Altay Gida Tic. Ltd.Şti, Ay Gida Koll. Şti., Yıldız İtriyat Gıda Ltd. Şti., Nurdan Gida Paz. Tic. Ltd. Şti.

Tescilli Markalarımız: Maltay, Thraki, Nutland, 7Nuts, Trakya Candan and Altay.